Питання-Відповіді

Відправляю Вас на сторінку «Викисловарь» https://ru.wiktionary.org/wiki/potestas Значение: ◆сила, мощь, ценность, действие, действенность распорядительные права, господство, власть ◆государственная должность, пост, власть ◆возможность, случай, разрешение ◆ Libertas est... далі
Сайт входить в роботу поетапно. Зареєструватися можливо лише отримавши особисте запрошення, яке спрямовується на адресу суду. Спершу запрошення отримають діючі судді господарських суддів України, далі ­ усі діючи судді України, в подальшому планується залучити до проекту представників юридичної... далі
На головній сторінці сайту Ви бачите телефони технічної підтримки, за яким в робочий час Ви можете вирішити усі технічні питання пов’язані із функціонуванням сайту та Вашої сторінки.
Надішліть свою пропозицію і вона буде обов'язково врахована. Особлива вдячність, якщо з пропозицією щодо внесення нової категорії спорів , ініціатор спрямує матеріал для заповнення коментарів (предмет позову, порушене право і т.д.)
в розділі "Новини" планується розміщувати лише інформацію, яка може бути використана при підготовці справи (зміни у законодавстві, висловлення ВСУ певних правових позицій)